Preskočiť na obsah
Dušan Považan

Obchod

Dušan Považan

Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

Obec
Horná Ves
Od roku
2002
IČO
37 397 460

Dušan Považan

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
967 01 Horná Ves
Na trhu od
25. júna 2002
IČO
37 397 460
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 46.19)
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

Podnikanie v číslach

24
rokov na trhu
2002
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Dušan Považan

Dušan Považan – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Horná Ves. Podniká od 25. júna 2002.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti, výroba drevených obalov a paliet a píliarska výroba.

Základné údaje

Obchodné meno
Dušan Považan
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
37 397 460
Dátum vzniku
25. júna 2002
Miesto podnikania
967 01 Horná Ves
Živnostenský register
Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 613-8099
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 46.19)
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Dušan Považan zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti

  • Výroba drevených obalov a paliet

  • Píliarska výroba

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
  • Výroba drevených obalov a paliet
  • Píliarska výroba
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov,koktailov,piva,vína a destilátov
  • Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  • Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Dušan Považan?

Miesto podnikania je v obci 967 01 Horná Ves.

Čím sa Dušan Považan zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti; výroba drevených obalov a paliet; píliarska výroba; maloobchod.

Aké je IČO – Dušan Považan?

IČO je 37 397 460.

Odkedy podniká Dušan Považan?

Podnikanie začalo 25. júna 2002. Na trhu pôsobí 24 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Dušan Považan podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese dusan-povazan.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.